Arens ehitustööd

arens_logo

Tegevusalad

Arens Ehitustööd on laia haardega

Teostame ehituse peatöövõttu. Meie kompetents ja tegevusload võimaldavad tegeleda ka ajalooliste hoonete restaureerimisega.

Vastavalt kliendi soovile, osaleme projekti kindlas etapis või lahendame ehituse peatöövõtu meetodil probleemid algusest lõpuni. Juhime kogu protsessi ning kasutame usaldusväärseid alltöövõtjad, et kliendi jaoks projekt sujuvalt kulgeks ja tähtaegselt valmiks.

Murevaba ja efektiivne

Soovime, et saaksid kogu ehitusprotsessi murevabalt meie hoolde usaldada. Seda selleks, et võiksid tegeleda asjadega mis sulle tõeliselt olulised on. Ehitamine ei pea olema täis stressi ja vaeva.

3page_instruments

Murevaba ja efektiivne

Soovime, et saaksid kogu ehitusprotsessi murevabalt meie hoolde usaldada. Seda selleks, et võiksid tegeleda asjadega mis sulle tõeliselt olulised on. Ehitamine ei pea olema täis stressi ja vaeva.

Meiega võid kindel olla, et pikaajalised investeeringud saavad kvaliteetse väljundi

Ehituse peatöövõtt

Teostame ehitusprotsessi kavandamist ja juhtimist ehituse peatöövõtu korras. Omame pikaajalisi kogemusi nii eluhoonete kui ka ühiskondlike hoonete tööprotsessi kavandamisel, ehitamisel ja rekonstrueerimisel. Kombineerides oma töötajaid ja laia usaldusväärset alltöövõtjate võrgustikku, viime ellu ka tehniliselt väga keerukaid projekte.

ühiskondlike hoonete ehitamine

Meie käe all on aastate jooksul valminud kontorihooneid, kaupluseid, laohooneid, sadamahooneid ja muid ühiskondlikult kasutatavaid ehitisi.

Tellijateks on peamiselt riigiasutused ja eraettevõtted.  

Eramute ehitus

Pakume tellijale nn “vundamendist võtmeteni” teenust.

Omame kogemusi erinevate planeeringutega: puitkarkassist ja kiviplokkidest põhikonstruktsiooniga majade ehitamisel.

olemasolevate hoonete rekonstrueerimine

Omame laialdaselt kogemusi olemasolevate hoonete täieliku rekonstrueerimise valdkonnas. Aina suurenevad nõudmised energiasäästu ning elu- või töökeskkonna tervislikkuse ja kasutusmugavuse valdkonnas, eeldavad ka üha kompetentsemat lähenemist ehitusprotsessile.

Katusetööd

Ehitame uusi ning renoveerime vanu katuseid. Katusekattematerjalidena paigaldame nii plekk, kivi, PVC kui ka SBS katteid. Lamekatuste renoveerimise käigus paigaldame ka uued soojustuskihid mille tulemuseks on lisaks katuse veekindlusele ka oluliselt väiksemad küttearved.

Ajalooliste hoonete restaureerimine

Vanimad hooned, millel oleme töid teostanud, pärinevad 13. sajandist. Kultuurimälestisteks tunnistatud hoonete restaureerimine nõuab suurt hoolt ja eriteadmisi. Meie ettevõttes on vastava ala spetsialistid olemas.